Menü

Sepet

0,00 

QR MenuZon Teması

Açıklama

Bir lokantaya veya kafeye gittiğinizde menü isediğinizde size fiziki olarak hazırlanmış bir menü getireceklerdir. Yaşanan COVID-19 salgını nedeni ile artık fiziki menüler tarih oluyor. Bu fiziki menüler yerine herkesin çok daha kolay ulaşabileceği, düzenlenmesi ve güncellenmesi çok daha basit olan online menüler yerini alıyor. QR MENUZON ile online menülerinizi oluşturabilirsiniz. Bu tema sadece menü kullanımına uygundur.

• Tema Türü:
QR Menu, Online Menu
• Lisans Türü:
SINIRSIZ
• Ödeme Yöntemi:
Havale / Kredi Kartı
• Taksit Seçeneği:
3-6-9-12 Ay
Fiyat: 250,00  100,00 

Özellikler

• Tasarım:
Mobil Uyumlu
• Panel:
YOK
• Renk Desteği:
YOK
• Reklam Alanı:
YOK
• SEO Uyumu
VAR
• Versiyon
Php 7+

Dokümantasyon

QR MENUZON Dokümasyonu

**Tema Nasıl Yüklenir?

1- Satın aldığınız temayı indirin.

2- Admin paneline giriş yapın ve “Görünüm > Temalar” menülerini izleyin.

3- Karşınıza çıkan ekranda yukarıda bulunan “Yeni Ekle” butonuna ardından “Tema Yükle” butonlarına tıklayın.

4- Dosya Seç dedikten sonra indirmiş olduğunuz dosyanın içerisinde ki “qrmenuzon.zip” isimli dosyayı yükleyin.

5- Herhangi bir hata almıyorsanız temanızı başarı ile yüklemişsiniz demektir. Etkinleştir butonuna tıklayarak temayı etkinleşirebilirsiniz.

 

**Eklentileri Yükleme ve Etkinleştirme

1- QR MenuZon temasını kullanabilmek için size önerdiğimiz eklentileri yüklemeniz gerekmektedir.
2- Eklentileri yüklemek için. Temayı yükledikten sonra Admin panelindeki Görünüm menüsü altında QR MENUZON eklentileri şeklinde bir menü çıkacaktır buna tıklayın.
3- Eklentileri seçerek yükleyin ve aktifleştirin.

 

**Anasayfa Nasıl Eklenir?

1- Anasayfa eklemek için öncelikle temayı ardından eklentileri yüklemiş olmalısınız.
2- Admin paneline giriş yapın. Sayfalar > Yeni Sayfa ekle yolunu takip edin.
3- Başlık olarak Restoran Adı yazabilirsiniz.( İsteğe bağlı farklı şeyler yazabilirsiniz. )

4- Ardından sağ tarafta bulunan Şablon kısmından Anasayfayı seçin ve kayıt edin.
5- Tekrar Admin Panelinden Görünüm > Özelleştir sekmelerini izleyin. Ardından Anasayfa ayarları kısmına tıklayın ve sabit anasayfayı az önce oluşturduğunuz sayfa olarak seçip kayıt edin.
6- Anasayfada ki Slider ayarlarını yine Görünüm > Özelleştir sekmesinden yapabilirsiniz.

 

**Menü Kategori Eklemesi Nasıl Yapılır?

1- Yemek veya İçeceklerinizin menü kategorilerini, wordpress kategorileri olarak ekleyebilirsiniz. Bunun için;
2- Admin panelinden Yazılar > Kategoriler sekmesine girerek kategori oluşturun. Kategorilerinize uygun resmi ekleyin ve kayıt edin. Artık anasayfada oluşturduğunuz kategorinin adı ve resmi görünecektir. Yazılarınızı oluşturduğunuz kategorilerin içerisine atayabilirsiniz.

**Menü Nasıl Eklenir?

1- Kategorilerinizi oluşturduktan sonra; Admin paneline giriş yapın. Yazılar > Yeni Yazı ekle yolunu takip edin.
2- Menü başlığınızı yazın ( Örneğin: XL Hamburger ) ardından sayfanın altında bulunan içindekiler ve fiyat alanını doldurun. ( İsteğe bağlı olarak yazı alanınada içindekileri yazabilirsiniz. )
3- Artık menünüz hazırdır.

Satın Alma Rehberi

• Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Banka havalesi ve kredi kartı olmak üzere iki farklı yöntem ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemeler aracı sitemiz shopier üzerinden gerçekleşmektedir. Shopier Sabancı Üniversitesi ve TÜBİTAK tarafından desteklenen ve milyonlarca kullanıcı olan bir kurumdur. Ödemeleriniz SSL sertifikası ile güvence altındadır.

• Nasıl Satın Alabilirim?

Satın almak istediğiniz temanın sayfasında "SATIN AL" butonuna tıklayarak, temayı sepetinize eklemiş olursunuz. Sepete gitmek için menüyü kullanabilirsiniz, Sepetinize ulaştıktan sonra seçtiğiniz temanın doğruluğunu ve fiyatını kotrol edip, "DEVAM ET" butonuna tıklayın.Karşınıza çıkan ekranda gerekli bilgileri doldurarak size uygun ödeme yöntemini seçin ve "SİPARİŞİ ONAYLA" butonuna tıklayın.

• Kredi Kartı İle Ödeme Yapmak

Ödeme sayfasında gerekli bilgileri doldurup kredi kartı ile ödeme yöntemini seçtiyseniz "SİPARİŞİ ONAYLA" butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak Shopier ödeme ekranına yönlendirileceksiniz. Bu ekranda güvenle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Gerekli alanları doldurarak ( dilerseniz 3-6-9-12 ay taksitlendirme seçeneğinide kullanabilirsiniz. ) "ŞİMDİ ÖDE" butonuna tıklayarak ödemeyi gerçekleştirebilrisiniz.
Ödeme işlemini yaptıktan sonra geri sitemize yönlendirileceksiniz ve başarı ile ödeme yaptıysanız tema dosyanızı otomatik olarak sitemiz üzerinden indirebileceksiniz. Bunun için; Üst menüyü kullanarak ödeme yaptığınız hesabınıza giriş yapın ve İndirmelerim alanına girerek tema dosyanızı indirebilirsiniz..

• Havale / EFT İle Ödeme Yapmak

Ödeme sayfasında gerekli bilgileri doldurup Havale ile ödeme yöntemini seçtiyseniz "SİPARİŞİ ONAYLA" butonuna tıkladıktan sonra banka hesap bilgilerimizin yer aldığı alana yönlendirileceksiniz, size uygun banka hesabına ödemenizi yaptıktan sonra üst menüden ulaşabileceğiniz Ödeme Bildirim Formunu doldurup bize göndermeniz gerekmektedir.
Dikkat etmeniz gereken şey, Ödeme sayfasında işlem yaptığınız isimle ödeme yapmanız ve ödeme bildirim formunu doldurmanız gerekmektedir. Ödeme Bildirim Formunu gönderdikten sonra havele ile yapılan ödemelerde 1 ile 4 saat arası ödemeniz onaylanır, EFT ile yapılan ödemelerde mesai saatleri dışında ertesi gün ödemeniz onaylanır. Ödemeniz onaylandıktan sonra tema dosyanızı otomatik olarak sitemiz üzerinden indirebileceksiniz. Bunun için; Üst menüyü kullanarak ödeme yaptığınız hesabınıza giriş yapın ve İndirmelerim alanına girerek tema dosyanızı indirebilirsiniz..

**Videolu Satın Alma Rehberi İçin Tıklayın