Menü

Sepet

0,00 

  • Anasayfa
  • Mesafeli Satış Sözleşmesi

MADDE 1 – SÖZLEŞMENİN TARAFLARI

SATICI: WPZON WordPress Temaları

ALICI: Müşteri

MADDE 2 – SÖZLEŞMENİN KONUSU

İş bu sözleşmenin konusu, Alıcının Satıcıya wpzone.com web sitesinden elektronik ortamda sipariş verdiği, sözleşmede bahsi geçen nitelikleri haiz ve yine sözleşmede satış fiyatı belirtilen mal/hizmetin satışı ve teslimi ile ilgili olarak hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır. Alıcı, satışa konu mal/hizmetlerin temel nitelikleri, satış fiyatı, ödeme şekli, teslimat koşulları, satışa konu mal/hizmet ile ilgili tüm ön bilgiler konusunda bilgi sahibi olduğunu, bu bilgileri elektronik ortamda kabul ettiğini ve sonrasında mal/hizmet siparişi verdiğini iş bu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder.

MADDE 3 – MAL/HİZMETİN TESLİMAT ŞEKLİ

Alıcı’nın satın almış olduğu ürün Satıcı tarafından online olarak teslim edilir. Gerekli hallerde bir defaya mahsus müşteri ürünün kopyasını talep edebilir.

MADDE 4 – MAL/HİZMETİN TESLİMAT SÜRESİ

Alıcı’nın satın almış olduğu ürün Satıcı tarafından en geç 48 saat içerisinde teslim edilir. Aksi halde Alıcı siparişin iptalini ve ücret iadesi talep etme hakkına sahip olur.

MADDE 5 – ALICININ ÜRÜN KULLANIM ŞARTLARI

a- Alıcı, satın almış olduğu wordpress temalarını sınırsız domain adresinde kullanabilir.

b- Alıcı, satın aldığı DigitalOcean bakiye kodunu daha önce promosyon, bakiye veya referans kodu kullanılmayan hesapta bir seferliğine kullanabilir.

MADDE 6 – KURULUM HİZMETİNE İLİŞKİN ESASLAR

Alıcı, satın almış olduğu wordpress temalarını kendisi kurabileceği gibi talep ettiği taktirde ek ücret ödeyerek kurulum hizmeti isteyebilir akabinde kurulum yapılır ve teslim edilir.

Alıcı, satın almış olduğu DigitalOcean bakiye kodunu hesabına yükleme sorumluluğu kendisine aittir. WPZON DigitalOcean teknik destek hizmeti vermemektedir.

MADDE 7 – TEKNİK DESTEK HİZMETİ

a- WordPress Temaları İçin;

Satıcı, Alıcı’nın satın almış olduğu ürünle ilgili teknik desteği ücretsiz olarak sunmakla birlikte, teknik destek satın alınan ürünle sınırlıdır. Üründen kaynaklanmayan durumlarda teknik destek hizmeti sunulmaz. İlgili teknik destek hizmeti, sadece e-mail, skype ve site aracılığıyla verilmektedir.

b- DigitalOcean İçin;

Satıcı, DigitalOcean teknik destek hizmeti vermemektedir sadece DigitalOcean kupon kodu satışı gerçekleştirmektedir. Satıcının DigitalOcean ile bir bağlantısı yoktur. Kodlar yasalar yollarla GitHub üzerinden temin edilmektedir.

MADDE 8 – ÜRÜN İADESİ

a-Alıcı ürünleri elektronik ortamda teslim aldığı için, ürün tarafında bir kusur yok ise ürün iadesi mümkün değildir. Ürün tarafında gösterilen DEMO adresinde bulunmayan bir kusur olması halinde (bu kusurlar içerisinde site yavaşlık kusuru bulunmamaktadır hosting firmalarına göre hız değişkenlik gösterebilmektedir), Satıcı ilgili sorunu gidermek veya siparişin iptalini ve ücretin iadesini sağlamak zorundadır.

b-Bakiye, promosyon kodları tek kullanımlık olduğu için alıcı, DigitalOcean bakiye kodunu kullandığı taktirde hiç bir şekilde geri iadesini yapamaz.