Menü

Sepet

0,00 

DigitalOcean Bakiye Kodu

    digitalocean kupon kodu

Açıklama

DigitalOcean 50$ değerinde bakiye kodunu sitemiz aracılığı ile 50TL'ye sahip olabilirsiniz. DigitalOcean Dünya'nın en büyük şirketleri arasında bulunmakla birlikte en kaliteli sunucuları da bünyesinde bulundurmaktadır. 50TL değerinde ki bakiye kodu indirim kodu değildir, direkt olarak size harcama hakkı sunar. Kodu yüklediğiniz an hesabınızda 50$ kullanılabilir bakiye olacaktır.

• Kupon Türü:
Bakiye Kodu
• Kullanım Süresi:
12 Ay
• Ödeme Yöntemi:
Havale / Kredi Kartı
• Taksit Seçeneği:
3-6-9-12 Ay
Fiyat: 50,00  30,00  | Son 0 Adet Kaldı

Özellikler

• DigitalOcean Nedir?

DigitalOcean, bulut sunucu hizmeti veren bir şirkettir. Bulut sunucu hizmeti sayesinde hızlı ve kaliteli sunuculara sahip olabilirsiniz, Wordpress, vbulletin, xenforo, scriptler gibi hosting ve vps'de neler yapıyorsanız hepsini daha kaliteli şekilde yapabilirsiniz.

• DigitalOcean Güvenilir Mi?

DigitalOcean üzerinde bugüne kadar oluşturulmuş toplam sunucu sayısı: 50 milyon’dan daha fazladır. Bu da dünyanın en büyük 2. Hosting sağlayıcısı ünvanını nasıl hak ettiğini gösteriyor. Dünya devlerinden olan DigitalOcean tamamen güvenilir bir şirkettir.

• Bakiye Kodu Kullanım Koşulları Nedir?

Bakiye kodunu kullanabilmeniz için hesabınızda daha önce herhangi bir promosyon, referans veya bakiye kodu kullanılmamış olması gerekmektedir. Hesap başına bir adet kullanım yapabilirsiniz. Hesabın yeni veya eski olması önemli değildir.

• Bakiye Kodu Kullanım Süresi Nedir?

Bakiye kodunun kullanım süresi 12 aydır. Sitemizden satın alıp hesabınıza tanımladıktan sonra 12 ay boyunca bakiye kodunuzu kullanabilirsiniz. Bakiye kodunu yükledikten sonra 12 ay boyunca harcayabileceğniz 50$ gelmektedir.

• Bakiye Kodlarını Nereden Buluyorsunuz?

Bakiye kodlarını; Dünyanın en büyük yazılım topluluğu olan GitHub'dan temin etmekteyiz. Kodlar %100 yasal ve hiç bir problem teşkil etmemektedir.

• Yasal Uyarı

Bizim DigitalOcean şirketi ile hiç bir bağımız yoktur, şirketin herhangi bir hizmetini temil etmemekteyiz, sadece bakiye kodu satışını yaparak sadece satışını yaptığımız kod ile ilgili problemlerde destek vermekteyiz.

Satın Alma Rehberi

• Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Banka havalesi ve kredi kartı olmak üzere iki farklı yöntem ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemeler aracı sitemiz shopier üzerinden gerçekleşmektedir. Shopier Sabancı Üniversitesi ve TÜBİTAK tarafından desteklenen ve milyonlarca kullanıcı olan bir kurumdur. Ödemeleriniz SSL sertifikası ile güvence altındadır.

• Nasıl Satın Alabilirim?

"SATIN AL" butonuna tıklayarak, ürünü sepetinize eklemiş olursunuz. Sepete gitmek için üst menüyü kullanabilirsiniz, Sepetinize ulaştıktan sonra seçtiğiniz kuponun doğruluğunu ve fiyatını kotrol edip, "DEVAM ET" butonuna tıklayın.Karşınıza çıkan ekranda gerekli bilgileri doldurarak size uygun ödeme yöntemini seçin ve "SİPARİŞİ ONAYLA" butonuna tıklayın.

• Kredi Kartı İle Ödeme Yapmak

Ödeme sayfasında gerekli bilgileri doldurup kredi kartı ile ödeme yöntemini seçtiyseniz "SİPARİŞİ ONAYLA" butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak Shopier ödeme ekranına yönlendirileceksiniz. Bu ekranda güvenle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Gerekli alanları doldurarak ( dilerseniz 3-6-9-12 ay taksitlendirme seçeneğinide kullanabilirsiniz. ) "ŞİMDİ ÖDE" butonuna tıklayarak ödemeyi gerçekleştirebilrisiniz.
Ödeme işlemini yaptıktan sonra geri sitemize yönlendirileceksiniz ve başarı ile ödeme yaptıysanız kodunuzu direkt olarak dönüş yaptığınız sayfada görebilirsiniz, bakiye kodunuzu ek olarak mail adresinizede göndermekteyiz.

• Havale / EFT İle Ödeme Yapmak

Ödeme sayfasında gerekli bilgileri doldurup Havale ile ödeme yöntemini seçtiyseniz "SİPARİŞİ ONAYLA" butonuna tıkladıktan sonra banka hesap bilgilerimizin yer aldığı alana yönlendirileceksiniz, size uygun banka hesabına ödemenizi yaptıktan sonra üst menüden ulaşabileceğiniz Ödeme Bildirim Formunu doldurup bize göndermeniz gerekmektedir.
Dikkat etmeniz gereken şey, Ödeme sayfasında işlem yaptığınız isimle ödeme yapmanız ve ödeme bildirim formunu doldurmanız gerekmektedir. Ödeme Bildirim Formunu gönderdikten sonra havele ile yapılan ödemelerde 1 ile 4 saat arası ödemeniz onaylanır, EFT ile yapılan ödemelerde mesai saatleri dışında ertesi gün ödemeniz onaylanır. Ödemeniz onaylandıktan sonra bakiye kodunuzu size mail olarak göndereceğiz.

**Videolu Satın Alma Rehberi İçin Tıklayın