Menü

Sepet

0,00 

Menu

Zon-Mag Teması

Açıklama

Hızlı ve kullanışlı wordpress teması bulmak çok zor. Zon-Mag teması boostrap 4 altyapısı sayesinde her cihaza uygun kodlanmıştır. Zon-Mag wordpress temasın da 6 renk seçeneği vardır. Ana sayfaya Youtube videolarınızı ekleyebilirsiniz,  Zon-Mag temasında 19 farklı reklam alanı vardır. Bu sayede hem mobil için hemde masaüstü için ayrı ayrı reklamlar ekleyebilirsiniz. Sende bu şık temayı kaçırma !

• Tema Türü:
Oyun, Magazin, Blog
• Lisans Türü:
SINIRSIZ
• Ödeme Yöntemi:
Havale / Kredi Kartı
• Taksit Seçeneği:
3-6-9-12 Ay
Fiyat: 100,00  60,00 

Özellikler

• Tasarım:
Mobil Uyumlu
• Panel:
VAR
• Renk Desteği:
VAR
• Reklam Alanı:
VAR
• SEO Uyumu
Var
• Versiyon
VAR

Dokümantasyon

Zon-Mag Dokümasyonu

Menülere İcon ekleme
1- Admin paneline giriş yapın. Menüler sekmesine girin.
2- Sağ yukarıda bulunan “ekran seçenekleri” kısmına tıklayın
3- Açılan bölümde “CSS Sıfıları” kısmına tik işaretini koyun
4- İcon eklemek istediğiniz menüye tıklayın artık menünün üzerinde CSS Sınıfı diye bir alan çıkacaktır buraya “fontawesome” kodları ekleyebilirsiniz.
5- Fontawesome kodlarını buraya tıklayarak bulabilirsiniz.
6- İstediğiniz iconu eklemek için resim kodunu CSS Sınıfı Yazan alana girin, örnek olarak ; ” <i class=”fas fa-home”></i> ” böyle yazan kodun içerisinde ki sadece “fas fa-home” kısmını CSS Sınıfı yazan alana girin ve kayıt edin iconunuz gözükecektir.

 

 

Resim Yerine Öne Çıkarılan Video Eklemek

Resim yerine öne çıkarılan video eklemek için şu adımları izleyin,

1- Admin paneli , yazılar sekmesine girin. Düzeltmek veya yeni eklemek istediğiniz yazının içerisine girin.

2- Ekranın sağ yukarısında bulunan ekran tercihleri seçeneğine tıklayın ve özel alanlar bölümüne tik koyun

3- Daha sonra yazı içeriğini girdiğiniz ekranda aşağıya doğru indiğinizde özel alan seçeneğinin açıldığını göreceksiniz.  “Yeni Girin” yazısına tıklayın ve yeni gireceğiniz girdinin ismi ” video ” yapın. Bu adımları yaparken içeriğinizin öne çıkarılan bir resmi olmamalı eğer varsa kaldırın. Öne çıkarılan resim eklerseniz video değil resim gözükecektir.

4- Buraya kadar sorunsuz olarak yaptıysanız son aşama olan video Embed kodunu alarak girdi alanına yapıştır malısınız.

5- Embed kodunu şu şekilde alabilirsiniz. Youtube girin hangi videoyu eklemek istiyorsanız üzerine tıklayın ve paylaş butonuna tıklayın daha sonra ” Yerleştir ” yazan yere tıklayın ve karşınızda <iframe> ile başlayan bir kod parçacığı göreceksiniz orada ki sadece src=” yazan yerdeki youtube ile başlayan linki alacaksınız örnek olarak ” https://www.youtube.com/embed/InrQUZ3XuTE ” bunun gibi. Bu kodu aldıktan sonra girdi alanına ekleyin ve kayıt edin. Artık videolarınız resimlerinizin yerini alabilir !

 

Ek anlatımlar yakında eklenecektir.

Satın Alma Rehberi

• Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Banka havalesi ve kredi kartı olmak üzere iki farklı yöntem ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemeler aracı sitemiz shopier üzerinden gerçekleşmektedir. Shopier Sabancı Üniversitesi ve TÜBİTAK tarafından desteklenen ve milyonlarca kullanıcı olan bir kurumdur. Ödemeleriniz SSL sertifikası ile güvence altındadır.

• Nasıl Satın Alabilirim?

Satın almak istediğiniz temanın sayfasında "SATIN AL" butonuna tıklayarak, temayı sepetinize eklemiş olursunuz. Sepete gitmek için menüyü kullanabilirsiniz, Sepetinize ulaştıktan seçtiğinin temanın doğruluğunu ve fiyatını kotrol edip, "DEVAM ET" butonuna tıklayın.Karşınıza çıkan ekranda gerekli bilgileri doldurarak size uygun ödeme yöntemini seçin ve "SİPARİŞİ ONAYLA" butonuna tıklayın.

• Kredi Kartı İle Ödeme Yapmak

Ödeme sayfasında gerekli bilgileri doldurup kredi kartı ile ödeme yöntemini seçtiyseniz "SİPARİŞİ ONAYLA" butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak Shopier ödeme ekranına yönlendirileceksiniz. Bu ekranda güvenle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Gerekli alanları doldurarak ( dilerseniz 3-6-9-12 ay taksitlendirme seçeneğinide kullanabilirsiniz. ) "ŞİMDİ ÖDE" butonuna tıklayarak ödemeyi gerçekleştirebilrisiniz.
Ödeme işlemini yaptıktan sonra geri sitemize yönlendirileceksiniz ve başarı ile ödeme yaptıysanız tema dosyanızı otomatik olarak sitemiz üzerinden indirebileceksiniz. Bunun için; Üst menüyü kullanarak ödeme yaptığınız hesabınıza giriş yapın ve İndirmelerim alanına girerek tema dosyanızı indirebilirsiniz..

• Havale / EFT İle Ödeme Yapmak

Ödeme sayfasında gerekli bilgileri doldurup Havale ile ödeme yöntemini seçtiyseniz "SİPARİŞİ ONAYLA" butonuna tıkladıktan sonra banka hesap bilgilerimizin yer aldığı alana yönlendirileceksiniz, size uygun banka hesabına ödemenizi yaptıktan sonra üst menüden ulaşabileceğiniz Ödeme Bildirim Formunu doldurup bize göndermeniz gerekmektedir.
Dikkat etmeniz gereken şey, Ödeme sayfasında işlem yaptığınız isimle ödeme yapmanız ve ödeme bildirim formunu doldurmanız gerekmektedir. Ödeme Bildirim Formunu gönderdikten sonra havele ile yapılan ödemelerde 1 ile 4 saat arası ödemeniz onaylanır, EFT ile yapılan ödemelerde mesai saatleri dışında ertesi gün ödemeniz onaylanır. Ödemeniz onaylandıktan sonra tema dosyanızı otomatik olarak sitemiz üzerinden indirebileceksiniz. Bunun için; Üst menüyü kullanarak ödeme yaptığınız hesabınıza giriş yapın ve İndirmelerim alanına girerek tema dosyanızı indirebilirsiniz..