Menü

Sepet

0,00 

Shopx-Zon Teması

Açıklama

Bu güne kadar bir çok kurumsal Wordpress teması denemişsiniz ancak böylesini hiç denemediniz! Shopx-Zon kullanımı ve kurulumu çok kolay. Tek tık kurulumu sayesinde 7 farklı demoyu anında kullanabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak kod bilginiz olmasa bile sürükle bırak yöntemi ile kendi anasayfanızı kendiniz tasarlayabilirsiniz. Böylelikle her sektöre uygun bir web sitesi yapabilirsiniz.

• Tema Türü:
Kurumsal, One Page
• Lisans Türü:
SINIRSIZ
• Ödeme Yöntemi:
Havale / Kredi Kartı
• Taksit Seçeneği:
3-6-9-12 Ay
Fiyat: 200,00  95,00 

Özellikler

• Tasarım:
Mobil Uyumlu
• Panel:
YOK
• Renk Desteği:
VAR
• Reklam Alanı:
VAR
• SEO Uyumu
VAR
• Versiyon
Php 7+

Dokümantasyon

Mini Kurulum Rehberi

1- Tema ve Demo Kurulumu

Tema ve demo kurulumu videosu izlemek için buraya tıklayın

 

2- Logo Ayarlamak

* Admin paneline giriş yapın,

*  Tema > Özelleştir > General > Logo yolunu izleyerek logonuzu değiştirebilirsiniz.

 

3- Telefon Numarası Eklemek

* Admin paneline giriş yapın,

*  Tema > Özelleştir > General > Header yolunu izleyerek telefon numaranızı ekleyebilirsiniz.

 

4- Renk Ayalarını Yapmak

* Admin paneline giriş yapın,

*  Tema > Özelleştir > General > yolunu izleyerek bölüm bölüm renk ayarlarını yapabilirsiniz.

 

5- Footer Ayalarını Yapmak

* Admin paneline giriş yapın,

*  Tema > Özelleştir > General > Footer yolunu izleyerek footer ayarlarını yapabilirsiniz.

 

6- Elementor İle Sayfa Tasarlama

* Admin paneline giriş yapın,

*  Sayfa > Yeni Sayfa Ekle seçeneğine tıklayın. Ardından şablon kısmında Elementor Full Width  şablonunu seçip ardından elementor ile düzenle botununa tıklayın ve sürükle bırak yöntemi ile sayfanızı tasarlayabilirsiniz.

 

7- Ana sayfayı Değiştirmek

* Admin paneline giriş yapın.
* Sol alt kısımda bulunan Ayarlar > Okuma menülerini takip edin
* Açılan bölümden en üst kısımdan Ana sayfanızı seçebilirsiniz.

 

8- Sayfa altı yazıları değiştirmek

* Sayfalar bölümüne girin
* Düzenlemek istediğiniz sayfaya gelin ve düzenleye tıklayın(Elementor ile değil normal şekilde düzenleye tıklayın).
* Açılan sayfada sağ kısımda üç nokta alt alta simgesi göreceksiniz ona tıklayın ve ardından tercihlere tıklayın.
* Açılan kısımdan Paneller sekmesine girin ve ÖZEL ALANLAR bölümünü açık hale getirin. Daha sonra sayfayı yenileyin.
* Sayfanın alt kısmında özel alanlar açılacaktır. > wp_zon_sub_title kısmının karşısında düzenlemek istediğiniz yazıyı göreceksiniz bu yazıyı kendinize göre düzenleyerek kayıt edin.

Satın Alma Rehberi

• Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Banka havalesi ve kredi kartı olmak üzere iki farklı yöntem ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemeler aracı sitemiz shopier üzerinden gerçekleşmektedir. Shopier Sabancı Üniversitesi ve TÜBİTAK tarafından desteklenen ve milyonlarca kullanıcı olan bir kurumdur. Ödemeleriniz SSL sertifikası ile güvence altındadır.

• Nasıl Satın Alabilirim?

Satın almak istediğiniz temanın sayfasında "SATIN AL" butonuna tıklayarak, temayı sepetinize eklemiş olursunuz. Sepete gitmek için menüyü kullanabilirsiniz, Sepetinize ulaştıktan sonra seçtiğiniz temanın doğruluğunu ve fiyatını kotrol edip, "DEVAM ET" butonuna tıklayın.Karşınıza çıkan ekranda gerekli bilgileri doldurarak size uygun ödeme yöntemini seçin ve "SİPARİŞİ ONAYLA" butonuna tıklayın.

• Kredi Kartı İle Ödeme Yapmak

Ödeme sayfasında gerekli bilgileri doldurup kredi kartı ile ödeme yöntemini seçtiyseniz "SİPARİŞİ ONAYLA" butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak Shopier ödeme ekranına yönlendirileceksiniz. Bu ekranda güvenle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Gerekli alanları doldurarak ( dilerseniz 3-6-9-12 ay taksitlendirme seçeneğinide kullanabilirsiniz. ) "ŞİMDİ ÖDE" butonuna tıklayarak ödemeyi gerçekleştirebilrisiniz.
Ödeme işlemini yaptıktan sonra geri sitemize yönlendirileceksiniz ve başarı ile ödeme yaptıysanız tema dosyanızı otomatik olarak sitemiz üzerinden indirebileceksiniz. Bunun için; Üst menüyü kullanarak ödeme yaptığınız hesabınıza giriş yapın ve İndirmelerim alanına girerek tema dosyanızı indirebilirsiniz..

• Havale / EFT İle Ödeme Yapmak

Ödeme sayfasında gerekli bilgileri doldurup Havale ile ödeme yöntemini seçtiyseniz "SİPARİŞİ ONAYLA" butonuna tıkladıktan sonra banka hesap bilgilerimizin yer aldığı alana yönlendirileceksiniz, size uygun banka hesabına ödemenizi yaptıktan sonra üst menüden ulaşabileceğiniz Ödeme Bildirim Formunu doldurup bize göndermeniz gerekmektedir.
Dikkat etmeniz gereken şey, Ödeme sayfasında işlem yaptığınız isimle ödeme yapmanız ve ödeme bildirim formunu doldurmanız gerekmektedir. Ödeme Bildirim Formunu gönderdikten sonra havele ile yapılan ödemelerde 1 ile 4 saat arası ödemeniz onaylanır, EFT ile yapılan ödemelerde mesai saatleri dışında ertesi gün ödemeniz onaylanır. Ödemeniz onaylandıktan sonra tema dosyanızı otomatik olarak sitemiz üzerinden indirebileceksiniz. Bunun için; Üst menüyü kullanarak ödeme yaptığınız hesabınıza giriş yapın ve İndirmelerim alanına girerek tema dosyanızı indirebilirsiniz..

**Videolu Satın Alma Rehberi İçin Tıklayın