Menü

Sepet

0,00 

Jet-X Teması

    jet-x-wp-temasi

Açıklama

Wordpress alt yapısına sahip sitelerin en büyük sorunlarından bir tanesi site hızlarıdır. Wordpress temalarını hızlandırmak için bir çok yöntem kullanılmaktadır. Jet-X teması sayesinde bu yöntemlerin hiç birine ihtiyacınız kalmayacak ! Jet-X temasının hız testlerinde yüksek başarıya ulaştığını eklentisiz 90 üzeri puan aldığını belirtmek isteriz. Wordpress kişisel blog teması, fotoğraf blogu teması veya gezi blogu teması arıyorsanız Jet-X 'i öneriyoruz

• Tema Türü:
Gezi, Fotoğrafçılık
• Lisans Türü:
SINIRSIZ
• Ödeme Yöntemi:
Havale / Kredi Kartı
• Taksit Seçeneği:
3-6-9-12 Ay
Fiyat: 30,00 

Özellikler

• Tasarım:
Mobil Uyumlu
• Panel:
YOK
• Renk Desteği:
YOK
• Reklam Alanı:
YOK
• SEO Uyumu
VAR
• Versiyon
VAR

Dokümantasyon

Jet-X Teması Dokümasyonu

Tema Nasıl Kurulur?
—> Size vermiş olduğumuz themes klasörünün içerisindeki Jet-X klasörünü site dizininize girip themes klasörünün içine atın
—> Veya site üzerinden yüklemek istiyorsanız, Admin paneline girin, görünüm sekmesine gelin Temalar> Yeni Ekle diyerek jetx.zip seçin ve yükleyin.
1- Genel Ayarlar
1- Admin paneline gir > Görünüm > Özelleştir > Site Kimliği > Site Logosu başlığı altında logonuzu seçin.
2- Admin paneline gir > Görünüm > Özelleştir > Site Kimliği > Site ikonu yerinden favicon seçin
3- Admin paneline gir > Görünüm > Özelleştir > Menü Seçeneğinden menü ayarlarını yapabilirsiniz.

2- Kategori Oluşturmak ve Kategorileri Menüye Eklemek
” Kategori Oluşturmak için Admin paneline girerek Yazılar > Kategoriler yolunu izleyin ”
1- Kategori İsimini yazın (dilerseniz diğer yerleri doldurun yada boş bırakın) yeni kategori ekle butonuna basarak yeni kategori oluşturabilirsiniz.
” Kategorileri Menüye Eklemek İçin; Admin paneli> Görünüm > Menüler yolunu izleyin”
1- İlk olarak Menü İsmi Yazan yere menü ismini yazın ve menü oluştur butonuna basın
2-Daha Sonra bu oluşturduğumuz menünün içerisinde neler olacağını belirleyeceğiz, Menüler bölümündeki sol tarafta bulunan kategoriler kısmına tıklayarak kategorilerimizi seçip menüye ekle diyelim.
3- Daha sonra Kategoriler bölümünün hemen üstünde Özel bağlantılar bölümü var oraya girerek URL kısmına anasayfanızın adresini yazalım Bağlantı metninede Anasayfa yazıp menüye ekle diyelim.
4- Menümüz hazırdır şimdi sıralamasını sürükleyerek alta veya yukarıya doğru ayarlayıp kayıt edebiliriz.
5- Menümüzü kayıt ettikten sonra yukarıda ki menü çubuğuna eklemek için şu adımları izleyin
—-> Admin paneline gir > Görünüm > Özelleştir > Menüler > Tüm Konumları görüntüle > Main Navigation Kısmına seçtiğiniz menüyü atayın ve yayımla butonuna basın..

4- Sitenin Üzerinde ki Admin Barı Kapatma
1- Admin Paneline Gir > Kullanıcılar > Profiliniz > Siteyi görüntülerken araç çubuğunu göster karşısında ki tiki kaldırıp kayıt edin.

5- Etiket ve Site Açıklaması Ayarı
1- Admin Paneline Gir > Görünüm > Düzenleyici > Header.php yi düzenleye girin ve üst satırlardaki
<!– Meta Tags –> yazısı altındaki yerleri kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

6- Sosyal Medya Ayarı
1- Admin Paneline Gir > Görünüm > Düzenleyici > footer.php yi düzenleye girin ve aşağıda ki gibi kod öbeklerini göreceksiniz. bu kodlardan ” # ” yazan yere kendi linkinizi yazın ve değişikliği kayıt edin.
“<li><a href=”#” class=”icon fa-twitter”><span class=”label”>Twitter</span></a></li>
<li><a href=”#” class=”icon fa-facebook”><span class=”label”>Facebook</span></a></li>
<li><a href=”#” class=”icon fa-instagram”><span class=”label”>Instagram</span></a></li>
<li><a href=”#” class=”icon fa-envelope-o”><span class=”label”>Email</span></a></li>”

Satın Alma Rehberi

• Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Banka havalesi ve kredi kartı olmak üzere iki farklı yöntem ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemeler aracı sitemiz shopier üzerinden gerçekleşmektedir. Shopier Sabancı Üniversitesi ve TÜBİTAK tarafından desteklenen ve milyonlarca kullanıcı olan bir kurumdur. Ödemeleriniz SSL sertifikası ile güvence altındadır.

• Nasıl Satın Alabilirim?

Satın almak istediğiniz temanın sayfasında "SATIN AL" butonuna tıklayarak, temayı sepetinize eklemiş olursunuz. Sepete gitmek için menüyü kullanabilirsiniz, Sepetinize ulaştıktan sonra seçtiğiniz temanın doğruluğunu ve fiyatını kotrol edip, "DEVAM ET" butonuna tıklayın.Karşınıza çıkan ekranda gerekli bilgileri doldurarak size uygun ödeme yöntemini seçin ve "SİPARİŞİ ONAYLA" butonuna tıklayın.

• Kredi Kartı İle Ödeme Yapmak

Ödeme sayfasında gerekli bilgileri doldurup kredi kartı ile ödeme yöntemini seçtiyseniz "SİPARİŞİ ONAYLA" butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak Shopier ödeme ekranına yönlendirileceksiniz. Bu ekranda güvenle ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Gerekli alanları doldurarak ( dilerseniz 3-6-9-12 ay taksitlendirme seçeneğinide kullanabilirsiniz. ) "ŞİMDİ ÖDE" butonuna tıklayarak ödemeyi gerçekleştirebilrisiniz.
Ödeme işlemini yaptıktan sonra geri sitemize yönlendirileceksiniz ve başarı ile ödeme yaptıysanız tema dosyanızı otomatik olarak sitemiz üzerinden indirebileceksiniz. Bunun için; Üst menüyü kullanarak ödeme yaptığınız hesabınıza giriş yapın ve İndirmelerim alanına girerek tema dosyanızı indirebilirsiniz..

• Havale / EFT İle Ödeme Yapmak

Ödeme sayfasında gerekli bilgileri doldurup Havale ile ödeme yöntemini seçtiyseniz "SİPARİŞİ ONAYLA" butonuna tıkladıktan sonra banka hesap bilgilerimizin yer aldığı alana yönlendirileceksiniz, size uygun banka hesabına ödemenizi yaptıktan sonra üst menüden ulaşabileceğiniz Ödeme Bildirim Formunu doldurup bize göndermeniz gerekmektedir.
Dikkat etmeniz gereken şey, Ödeme sayfasında işlem yaptığınız isimle ödeme yapmanız ve ödeme bildirim formunu doldurmanız gerekmektedir. Ödeme Bildirim Formunu gönderdikten sonra havele ile yapılan ödemelerde 1 ile 4 saat arası ödemeniz onaylanır, EFT ile yapılan ödemelerde mesai saatleri dışında ertesi gün ödemeniz onaylanır. Ödemeniz onaylandıktan sonra tema dosyanızı otomatik olarak sitemiz üzerinden indirebileceksiniz. Bunun için; Üst menüyü kullanarak ödeme yaptığınız hesabınıza giriş yapın ve İndirmelerim alanına girerek tema dosyanızı indirebilirsiniz..

**Videolu Satın Alma Rehberi İçin Tıklayın